• A- A A+
 • 06.09.2016. notika VIAA informatīvā lekcija „Mūžilgs karjeras attīstības atbalsts”

  Aktualizēts 14.09.2016 14:55

  dav

  Šī gada 6.septembrī Daugavpils Universitātē profesionālās maģistra studiju programmas „ Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists”  ietvaros bija iespēja tikties ar Euroguidance programmas Valsts izglītības attīstības aģentūras vadītāju Brigitu Miķelsoni. Informatīvajā lekcijā piedalījās docenti un studenti no Izglītības un vadības  un Sociālo zinātņu fakultātēm.

  Klātesošajiem bija iespēja uzzināt to, kas ir Euroguidance, VIAA darbība, kā arī tika sniegta informācija par karjeras attīstību, mūžilgu karjeras atbalstu, karjeras vadības prasmēm un to veicināšanu. Tikšanās laikā tika runāts arī par karjeras vadības prasmju iekļaušanu  mācību priekšmetu saturā.

  Papildus B.Miķelsone sniedza informāciju par pieejamajiem resursiem, kuri var noderēt praktiskajā darbā gan skolotājiem, gan karjeras konsultantiem.

  dav

  Galvenais uzsvars lekcijā tika likts tieši uz karjeras atbalsta iespējām izglītības iestādēs, atzīmējot to, ka jau bērnudārzos, skolās bērniem jāsāk veidot izpratne par karjeru un pilnveides iespējām. Nepieciešams aktualizēt prasmes, kas būtu noderīgas darba tirgū, kā arī svarīgi ir apzināties katras nodarbības, mācību priekšmeta nozīmi turpmākās darba dzīves gaitās.

  dav

  Topošie karjeras konsultanti un jaunatnes lietu speciālisti ir pateicīgi B.Miķelsonei un VIAA par sniegto informāciju un piedāvātajiem materiāliem, kas turpmāk noderēs darbā ar dažāda vecuma klientiem.

  dav

  Materiālu sagatavoja: Profesionālās maģistra studiju programmas „ Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists” 1. stud. gada studente Rasma S.

  Papildus informācija, materiāli:

  Karjeras un iniciatīvu atbalsta centrā

  Parādes iela 1- 415 aud.

  Pasākumu kalendārs

  < Novembris >
  31 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading