• A- A A+
 • 08.04.2013. “eBig3” projekts piedāvā bezmaksas tālmācības kursus

  Aktualizēts 11.04.2013 13:07

  8191-9092-n

  Daugavpils Universitāte (DU) turpina īstenot Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007-2013 projektu „Synergetic approach with eLearning, TV and mobile technologies to promote new business developments / Sinerģētiska e-studiju, televīzijas un mobilo tehnoloģiju izmantošana jaunu biznesa risinājumu atbalstam”. Projekta inovatīvā ideja ir trīs informācijas apraides mediju – datora, TV un mobilā telefona – integrēšana tādu mācību īstenošanai, kas sekmētu uzņēmējdarbības iniciatīvu ilgtspējību Latvijas-Lietuvas pierobežas reģionā. Atbilstoši šai idejai, minētie mediji ir iekodēti projekta saīsinātajā nosaukumā eBig3.

  Vairāk kā divu gadu laikā kopš projekta sākuma tā partneru komanda (Rīgas Tehniskā universitāte, Kauņas Tehniskā universitāte, Šauļu Universitāte, Liepājas Universitāte, Daugavpils Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte un Utenas darba tirgus apmācības centrs) ir atbilstoši projekta idejai adaptējuši un pilnīgi no jauna izstrādājuši 11 inovatīvu kursu kopu, kas ir tematiski veltīti dažādu uzņēmējdarbības iniciatīvi atbalstam Latvijas-Lietuvas pierobežas reģionā:

  1. Profesionālā saziņa
  3. Uzņēmējdarbības pamati
  5. Informācijas sabiedrība un tāldarbs
  7. Dators iesācējiem
  9. Dators lietotājiem
  11. Ainava dārzā
  13. Atjaunojamo mežu resursu izmantošana
  15. Latviešu – leišu saziņa
  17. 23 lietas biznesa iesācējiem
  19. Interneta mārketings un reklāma
  21. Sociālie tīkli biznesa iesācējiem

  Kursiem var pieteikties jebkurš interesents, izvēloties vienu vai vairākus kursus jebkādā kombinācijā. To var izdarīt, nosūtot īsziņu: ebig3 vards uzvards N (N – attiecīgā kursa numurs kursu sarakstā) uz tālruni 25656946. Īsziņas maksa ir kursu aplikanta mobilā operatora noteikta standarta īsiņas cena. Savā mobilajā tālrunī kursu aplikants saņems īsziņu par reģistrāciju kursā un paroli, lai piekļūtu kursa materiāliem (ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu).

  Projekta īstenošanas laikā līdz 2013. gada 30. jūnijam kursu apguve tiek piedāvāta bez maksas. Paredzēts, ka kursi tiks īstenoti pakāpeniski. Pašreiz sākas 6 kursu īstenošana„Uzņēmējdarbības pamati” (N 3), „23 lietas biznesa iesācējiem” (N 17), „Profesionālā saziņa” (N 1), „Informācijas sabiedrība un tāldarbs” (N 5), „Ainava dārzā” (N 11) un „Dators lietotājiem” (N 9).

  Kursi tiek īstenoti tālmācības formā, taču apguvēju ērtībai projekta komanda piedāvā arī trīs klātienes lekcijas katra kursa ietvaros. Pirmā klātienes lekcija kursos„Uzņēmējdarbības pamati”, „23 lietas biznesa iesācējiem”, „Profesionālā saziņa”, „Informācijas sabiedrība un tāldarbs”, „Ainava dārzā” un „Dators lietotājiem”aplikantiem no Latgales reģiona notiks Daugavpils Universitātē 2013. gada 11. aprīlī pulksten 18:00.

  1. klātienes nodarbības grafiks (DOC, 184.5 Kb)

  Plānots, ka nākošās klātienes nodarbības notiks 9. maijā (2.lekcija un konsultācija) un 6.jūnijā (noslēguma nodarbība un nobeiguma darbs). Klātienes nodarbības pārējos kursos notiks vēlāk, līdzko tiks uzsākta šo kursu īstenošana.

  Aicinām visus interesentus, īpaši DU bakalaura un maģistra programmu studentus, izmantot šo iespēju bez maksas apgūt vērtīgus kursus par saistošu un praktiski noderīgu tematiku un noslēgumā saņemt sertifikātu par kursu apguvi.)

  Sīkāka informācija par kursiem, pieteikšanos, projektu un tā partneriem ir atrodama projekta mājas lapā http://ebig3.eu/v2/startp.php

  Zīmīgi, ka pēc projekta noslēguma šo kursu apguvi ir plānots piedāvāt kā maksas pakalpojums. DU pasniedzēji, kas ir ieinteresēti nākotnē vadīt šos tālmācības kursus, ceturtdien 11. aprīlī plkst. 16:30 tiek aicināti uz tikšanos ar projekta komandu, kur varēs iepazīties ar kursu ideju, saturu un pieeju. Informācija par tikšanās telpu drīzumā sekos.

  Papildus informācija:
  Ilgtspējīgas izglītības institūta
  profesore Ilga Salīte
  Projekta koordinatore DU
  e-pasts: ilga.salite@du.lv

  Pasākumu kalendārs

  < Augusts >
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading