• A- A A+
 • 09.02.2013. Ebig3 projekts piedāvā 11 bezmaksas tālmācības kursus ikvienam interesentam

  Aktualizēts 15.02.2013 13:09

  8191-9092-n

  Sākot no šī gada 9. februāra, visiem Latvijas un Lietuvas iedzīvotājiem ir pieejama jauna tālmācības sistēma eBig3. Latvijas – Lietuvas pārrobežu projekta „ebig3” laikā, izmantojot pētījumu rezultātus, ir izstrādāta inovatīva tālmācības sistēma eBig3 un 11 tālmācības kursi, kuros bez maksas var mācīties ikviens cilvēks, kam pieejams dators ar interneta pieslēgumu, televizors un mobilais telefons. Svarīgākais ir vēlēšanās apgūt jaunas zināšanas darba, hobija vai sadzīves vajadzībām. Ir izveidoti vienpadsmit tālmācības kursi: profesionālā saziņa, uzņēmējdarbības pamati, informācijas sabiedrība un tāldarbs, dators iesācējiem, dators lietotājiem, ainava dārzā, atjaunojamo meža resursu izmantošana, latviešu – leišu saziņa, 23 lietas biznesa iesācējiem, interneta mārketings un reklāma, sociālie tīkli biznesa iesācējiem. 9. februārī ir sākušies pirmie trīs kursi – profesionālā saziņa, uzņēmējdarbības pamati, informācijas sabiedrība un tāldarbs. Katra kursa sākuma laiks, mērķi un apraksti ir pieejami projekta mājas lapā www.ebig3.eu.

  EBig3 kursos var ērti pieteikties, nosūtot īsziņu un atbildes īsziņā saņemot lietotājvārdu un paroli, kas ļauj piekļūt kursu saturam lapā www.ebig3.eu. Katrā kursā ietverta teorētiskā daļa, vingrinājumi, zināšanu pārbaudes testi un kursa noslēguma darbs. Tiek organizēti arī kursu semināri „eBig3” projekta darbības teritorijā – Kurzemē, Zemgalē un Latgalē. EBig3 televīzijas raidījumi paredzēti katru nedēļu Latvijas LTV7 un Lietuvas televīzijās. Tie rosinās pieteikties eBig3 kursos, jau raidījuma laikā sūtot īsziņas. EBig3 kursu dalībnieki savā mobilajā telefonā kursu laikā saņems īsziņas, kas informēs par kursā paveikto, kā arī atgādinās turpmākos uzdevumus.

  Visu tālmācības kursu izstrādē piedalījušās sešas universitātes: Rīgas Tehniskās universitāte, Liepājas Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Daugavpils Universitāte, Kauņas Tehniskā universitāte, Šauļu Universitāte un Utenas darba tirgus mācību centrs.

  No 2013. gada 9. februāra līdz 2013. gada 30. jūnijam šie vienpadsmit tālmācības kursi ir apgūstami bez maksas, turklāt, izpildot visus kursa nosacījumus, varēs saņemt par kursu atbildīgās universitātes sertifikātu. Pieteikties var visiem kursiem, kuri šķiet interesanti un noderīgi. Jebkurā kursā var reģistrēties, nosūtot īsziņu „ebig3   vards   uzvards  N” (N-kursa numurs mājas lapā) uz tālruni 25656946. Reģistrēties ir iespējams visos izvēlētajos kursos. Ja kāds ir pieteicies vienā kursā un vēlas pieteikties kādā citā, ir tikai jāsūta īsziņa „ebig3  vards  uzvards  N” uz tālruni 25656946, N vietā rakstot attiecīgā kursa numuru, kas ir kursu sarakstā.  Kursu aprakstus, video fragmentus un citu informāciju par kursiem var atrast projekta mājaslapā www.ebig3.eu.

  eBig3 tālmācības kursi (PDF, 1.4 Mb)

  Izmantosim iespēju izmēģināt mūsu radīto jauno eBig3 mācīšanās sistēmu!

  EBig3 projekts tiek īstenots Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros. Projekts „Sinerģētiskā pieeja uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai, izmantojot e-studiju, TV un mobilās tehnoloģijas” eBig3. (LLIII-183)

  Sīkāka informācija DU:
  prof. Ilga Salīte
  Projekta koordinatore DU
  E-pasts: ilga.salite@du.lv

  Informāciju sagatavoja:
  Projekta vadītājs
  Dr. Atis Kapenieks

  Pasākumu kalendārs

  < Augusts >
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading