• A- A A+
 • 13. starptautiskā JTEFS/BBCC konference Ilgtspējīga attīstība. Kultūra. Izglītība

  Aktualizēts 10.01.2015 11:10

  13. starptautiskā JTEFS/BBCC konference Ilgtspējīga attīstība. Kultūra. Izglītība

   Tradīciju un inovāciju mijiedarbība ilgtspējīgai attīstībai

  2015. gada 5. – 8. maijs, Rīga, Latvija
  12

  Baltijas un Melnās jūras izglītības pētījumu konsorcijs (BBCC) ielūdz izglītībā iesaistītos profesionāļus, kurus interesē izglītības ilgtspējīga attīstība un izglītības ilgtspējīgai attīstībai pētījumi un, kuriem šķiet svarīgi veicināt izglītības pārorientēšanu uz ilgtspējīgas attīstības mērķi, apmeklēt 13. JTEFS/BBCC konferenci “Ilgtspējīga attīstība. Kultūra. Izglītība”.

  Tēžu iesniegšana konferencei ir pagarināta līdz 2015.gada 15. februārim.   Tēžu iesniegšana un vairāk informācijas par reģistrāciju, un citiem svarīgie  organizatoriskiem jautājumiem konferences mājaslapā.
  2015. gadā 13. konferences organizēšana būs Daugavpils Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes pienākums un privilēģija. Uzņemošās universitātes strādās ciešā sadarbībā ar Fehtas Universitāti, Tallinas Universitāti, Šauļu Universitāti un Latvijas Universitāti.

  Konferences sākums 2015. gada 5. maijā pl.18.00 – reģistrācija, konferences atklāšana, BBCC pasākums, kas būs saistīts ar tīklojuma 10 gadu pastāvēšanu. 6-7. maijā norisināsies konferences darbs Rīgas Tehniskajā Universitātē (Rīgā) un 8.maijā Latvijas Lauksaimniecības universitātē  (Jelgavā) turpināsies konferences darbs un notiks svinīgs konferences noslēgums.

  Konferences dalības maksa (līdz 2015.gada 1. aprīlim): 100 EUR
  Doktorantūras studentiem: 60 EUR
  Pēc 2015.gada 1. aprīļa: 140 EUR
  Doktorantūras studentiem: 80 EUR
  *) Konferences darba valoda būs angļu valoda

  Piedāvātās konferences sekcijas:
  *Sekcijas tiks paziņotas pēc reģistrēto dalībnieku pieteikumu analīzes. Mēs iesakām sūtīt pieteikumus, kuri saskan ar konferences vispārējo tēmu Ilgtspējīga attīstība. Kultūra. Izglītība un apakštēmu Tradīciju un inovāciju mijiedarbība ilgtspējīgai attīstībai

  Piedalīšanās formas:
  Prezentācijas plenārsēdēs, ko sniedz runātāji, kurus ir uzaicinājusi konferences zinātniskā komiteja un kuri ir atzīti speciālisti savā jomā
  Referāti ,  kuriem tiek dotas 20 minūtes un tie tiks iedalīti darba sekcijās. Izdales materiāli būtu ļoti vēlami. Katrai sekcijai būs moderators.
   
  Darba grupas, kuras tiks piedāvātas aktivitātes saistībā ar pētījumiem, metodēm, kopīgām programmām, utt. Darba grupas ilgs no 90 – 120 minūtēm atkarībā no to mērķa un sfēras.
   
  Stenda ziņojumi ir zinātniskā darba prezentācijas grafiskā formā. Maksimālais stenda ziņojuma izmērs ir 90 cm platumā un 190 cm augstumā. Stenda ziņojumu prezentācijas laikā ir jāpiedalās vismaz vienam autoram.
  Konference katru gadu norisinās citā vietā.
  Iepriekšējās konferences ir uzņēmuši vairāki BBCC biedri, tai skaitā Daugavpils Universitāte (Latvija), Tallinas Pedagoģiskā universitāte (Igaunija), Fehtas Universitāte (Vācija), Helsinku Universitāte (Somija), Debrecenas Universitāte (Ungārija), Anadolas Universitāte (Turcija), UNESCO (Francija), Šauļu Universitāte (Lietuva), Sanktpēterburgas Arhitektūras un Civilās Inženierijas valsts universitāte (Krievija), Polijas Augstākai Valsts skolai Izglītībā (Čelmē)

  Papildu informācija:
  Profesore Ilga Salīte
  DU UNESCO/UNITWIN
  Katedras vadītāja
  e-pasts: ilga.salite@du.lv

  Pasākumu kalendārs

  < Decembris >
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading