• A- A A+
 • Aicinām pieteikties DU UNESCO katedras “Absolventu pētījumu un izglītības centra ilgtspējīgai izglītībai” Vasaras skolai

  Aktualizēts 21.06.2018 16:26

  2018. gada 16. un 17. augustā Daugavpils Universitātes Studiju un pētniecības centrā “Ilgas” (papildu informāciju par Studiju un pētniecības centru “Ilgas”) notiks DU UNESCO katedras Absolventu pētījumu un izglītības centra ilgtspējīgai izglītībai Vasaras skola.

  Vasaras skola tiek organizēta ar mērķi attīstīt transdisciplināru un starpinstitucionālu sadarbību pētnieciskas vides izglītības ilgtspējīgai attīstībai radīšanai, caur augstskolas un tās absolventu sadarbības uzturēšanu, atklājot jaunas sadarbības perspektīvas.

  Tiks aktualizēta publikāciju izstrāde un piedāvāta iespēja mācīties gatavot publikācijas JTES žurnālam (“Journal of Teacher Education for Sustainability”). Tiks piedāvāta pieredze, kas tika gūta komandas darbā, izstrādājot tēmu, kuras rezultāti ir publicēti JTES pēdējā numurā.

  Komandā darbojās Jeļena Fedosejeva, Aleksandrs Boče, Marija Romanova (DU doktoranti) un Oksana Ivanova (RTU doktorante) un JTES žurnāla redaktores, profesores Ilga Salīte un Dzintra Iliško. Komandas darbs tiks prezentēts radošas darbnīcas veidā, kuras tēma būs “Izglītība ilgtspējīgai attīstībai: pedagoģisko pieeju un metožu izvēle pedagoģijas uzdevumu īstenošanai Antropocēnes laikmeta apstākļos”.

  Žurnāls “Journal of Teacher Education for Sustainability” ir pieejams tādās datu bāzēs kā Scopus, CABI, Educational Research Abstracts Online (ERA), The Central European Journal of Social Sciences and Humanities (CEJSH), Higher Education Abstracts, ERIH+) (plašāka informācija par JTEFS pieejama ŠEIT)

  Uzmanību! Līdz šim DU žurnāli bija pieejami De Gruyter mājaslapā https://www.degruyter.com/view/j/jtes pašlaik De Gruyter sāk veidot Sciendo servisu, kurā tiks ievietoti žurnāli. Lapa tiek veidota un drīzumā tā būs pieejama. https://content.sciendo.com/view/journals/jtes/jtes-overview.xml

  DU UNESCO Katedras Absolventu pētījumu un izglītības centra ilgtspējīgai izglītībai Vasaras skola aicināti piedalīties visi interesenti. Pieteikšanās Vasaras skolai līdz 30. jūnijam šajā saitē

  Nodarbības Vasaras skolā ir bez maksas. Tiks saglabāta “Ilgās” pastāvošā tradīcija, ka dalībnieki paši sagādā un ņem līdz ēdienu abām dienām. No Daugavpils Universitātes līdz Studiju un pētniecības centram  “Ilgas”  tiks nodrošināts transports.

  Detalizētāka informācija par Vasaras skolas norisi tiks nosūtīta dalībniekiem pēc pieteikumu saņemšanas.

  Kopš 2016. gada maija DU UNESCO katedrā darbojas starptautiskā projekta Vietējais pētījumu un izglītības centrs – ilgtspējīgas izglītības risinājumiem (Local Researchand Education Hubs-key for sustainability education (No.CBSSPSF/SC 042015/4)) ietvaros izveidota struktūrvienība DU absolventu pētījumu un izglītības centrs ilgtspējīgai izglītībai. Centrs ir izveidots kā viens no sešiem Baltijas jūras reģionā un tas ir iekļauts BSRESD (Baltijas jūras reģiona izglītības ilgtspējīgai attīstībai) tīklojumā.

  Informāciju sagatavoja:
  DU Absolventu pētījumu un izglītības centra  ilgtspējīgai izglītībai vadītāja Elga Drelinga
  DU UNESCO katedras lietvedības sekretāre Laima Āboliņa
  E-pasts: unescochair@du.lv

  Pasākumu kalendārs

  < Decembris >
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading