• A- A A+
 • Aicinām pieteikties DU UNESCO/UNITWIN Katedras Doktorantu vasaras skolai!

  Aktualizēts 10.06.2016 11:19

  2016. gada 17. un 18. augustā Daugavpils Universitātes Studiju un pētniecības centrā “Ilgas” (papildus informācija par Studiju un pētniecības centru “Ilgas” šeit) notiks DU UNESCO/UNITWIN Katedras  Doktorantu vasaras skola.

  Doktorantu vasaras skola tiek organizēta ar mērķi nodrošināt Daugavpils Universitātes doktorantiem uz transdisciplināru un starpinstitucionālu sadarbību balstītu pētniecisko vidi, kas sekmētu doktorantu pētnieciskās kompetences attīstību un veicinātu pētniecības izcilību.

  17. un 18. augustā doktorantu vasaras skolā Vidzemes augstskolas profesores Sarmas Cakulas vadībā tiks skatīts jautājums par kvantitatīvo metožu izmantošanu pētniecībā, kā arī tiks aktualizēta publikāciju izstrādes gaita un notiks diskusija ar žurnāla JTEFS (“Journal of Teacher Education for Sustainability”) redaktorēm profesori Ilgu Salīti un asoc.prof. Dz. Iliško.

  ŽurnālsJournal of Teacher Education for Sustainabilityir pieejams tādās datu bāzēs kā Scopus, CABI, Educational Research Abstracts Online (ERA), The Central European Journal of Social Sciences and Humanities (CEJSH), Higher Education Abstracts, ERIH+) (plašāka informācija par JTEFS pieejama šeit).

  DU UNESCO/UNITWIN Katedras  organizētajā Doktorantu vasaras skolā aicināti piedalīties DU doktoranti un docētāji, kas īstenoto doktorantūras programmas. Pieteikšanās Doktorantu vasaras skolai līdz 21. jūnijam, rakstot uz e-pastu: unescochair@du.lv

  Nodarbības Doktorantu vasaras skolā ir bez maksas. No Daugavpils Universitātes līdz Studiju un pētniecības centram  “Ilgas”  tiks nodrošināts transports.

  Detalizētāka informācija par Doktorantu vasaras skolas norisi tiks nosūtīta dalībniekiem pēc pieteikumu saņemšanas.

  Papildu informācija:

  Profesore Ilga Salīte
  DU UNESCO/UNITWIN katedras vadītāja
  e-pasts: ilga.salite@du.lv ; unescochair@du.lv

  Pasākumu kalendārs

  < Decembris >
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading