• A- A A+
 • Aizvadīta 14. starptautiskā JTEFS/ BBCC konference “Ilgtspējīga attīstība. Kultūra. Izglītība: inovācijas un izaicinājumi skolotāju izglītībā ilgtspējīgai attīstībai”

  Aktualizēts 09.06.2016 14:08

  Konijā, Turcijā  no 12. – 14. maijam notika  14. starptautiskā JTEFS/ BBCC konference Ilgtspējīga attīstība. Kultūra. Izglītība: inovācijas un izaicinājumi skolotāju izglītībā ilgtspējīgai attīstībai.

  Konferencē piedalījās DU UNESCO/UNITWIN Katedras vadītāja, Baltijas un Melnās jūras reģiona konsorcija izglītības pētījumos (BBCC) prezidente, profesore Ilga Salīte un BBCC starptautiskā virtuālā Ilgtspējīgas izglītības institūta līdzpriekšsēdētāja, asociētā profesore Dzintra Iliško, kuras piedalījās konferences sagatavošanā un konferences dalībniekus iepazīstināja ar BBCC tīklojuma veidošanos, konferences tradīcijām un sadarbību, kura tiek īstenota darbības pētījuma veidā.

  14. starptautiskās JTEFS/BBCC konferences saimnieki bija Konijas Necmettinas Erbakanas Universitātes Keleşoğlu Izglītības fakultāte ar Konijas pārvaldi (Turcija), Daugavpils Universitātes UNESCO/UNITWIN Katedra Tradīcijas un inovācijas mijiedarbība izglītībai ilgtspējīgai attīstībai, BBCC starptautiskais virtuālais Ilgtspējīgas izglītības institūts, kas izveidojies pie Daugavpils Universitātes un Starptautiskais skolotāju izglītības institūciju tīklojums (INTEI), kas izveidojies pie Jorkas Universitātes (Toronto, Kanāda)

  Konferencē piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieku no Turcijas, Austrālijas, Indijas, Ungārijas, Ēģiptes, Grieķijas, Kanādas, Vācijas, Rumānijas, Pakistānas, Čehijas, Spānijas, Igaunijas, Lietuvas, Latvijas un daudzām citām valstīm, kuri iesaistījās BBCC tīklojuma diskusijās un ziņoja par savu darbību un izglītības pieredzēm, kuras tiek saistītas ar ilgtspējīgas izglītības idejas meklējumiem un  tās īstenošanu mūsdienu izglītībā. Viens no pamatjautājumiem bija par skolotāju izglītību un tās attīstības iespējām pašreizējās zinātniskās vides skatījumā. Konferences dalībnieku iesniegtie zinātniskie raksti, kas tiks pieņemti pēc recenzēšanas un tiks publicēti vairākos zinātniskos žurnālos:

  International Journal of Sustainability in Higher Education (IJSHE)  

  Journal of Teacher Education for Sustainability 

  International Journal of Human Science (IJHS)

  The Journal of Research and Reflections in Education (JRRE)

  Discourse and Communication for Sustainable Education (DCSE) 

  Turkish Journal of Education (TUJTED)

  The Journal of Teacher Education and Educators (JTEE)

  Plašāk par konferenci var lasīt konferences mājas lapā.

  logucishiaa

  Papildu informācija: 

  Prof. Ilga Salīte
  UNESCO katedras vadītāja
  T. 29257455
  E- pasts: ilga.salite@du.lv

  Pasākumu kalendārs

  < Novembris >
  31 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading