• A- A A+
 • DU Izglītības un vadības fakultātes pārstāvji piedalījās 7. Latvijas starpaugstskolu izglītības zinātņu un pedagoģijas maģistrantu lasījumos Rēzeknē

  Aktualizēts 30.04.2019 15:53

  Š. g. 26. aprīlī Daugavpils Universitātes Izglītības un vadības fakultātes profesionālā maģistra studiju programmas “Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists” un profesionālā maģistra studiju programmas “Izglītība” studējošie un studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” vadītāja Dr. paed., pētniece Mārīte Kravale–Pauliņa piedalījās Starptautiskajā studentu zinātniskajā konferencē PERSONĪBA. LAIKS. KOMUNIKĀCIJA, kas noritēja 7. Latvijas starpaugstskolu izglītības zinātņu un pedagoģijas maģistrantu lasījumu ietvaros. Zinātniskie lasījumi norisinājās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā un tos organizēja Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāns, studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” vadītājs Dr.paed., prof. Jānis Dzerviniks.

  Lasījumi tika organizēti trīs darba sekcijās, kurās savus pētījumus prezentēja 24 maģistranti no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Latvijas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Daugavpils Universitātes. Darbu sekcijās vadīja pieredzes bagāti mācībspēki: asoc. prof. M.Rozenfelde, prof. J.Dzerviniks, asoc. Prof. G.Strods.

  Klausītājus ar saviem pētījumiem  iepazīstināja arī DU profesionālā maģistra studiju programmas “Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists” 2. kursa maģistranti Igors Granovskis ar referātu “Cilvēku ar īpašām vajadzībām karjeras izvēles iespējas un integrācija sabiedrībā” un Jevgēnijs Žuks  ar referātu “Robežpārbaudes amatpersonu pašvadības stratēģija profesionālās izdegšanas sindroma mazināšanai”, kā arī programmas “Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists”  2018. gada absolvente Rasma Svikle ar pētījumu “Dažādu paaudžu vērtības un tikumi kompetenču pieejas kontekstā Latgales skolās”. Ar pētījumu “5-6 gadus vecu bērnu sadarbības prasmju veidošana ekoloģiskās audzināšanas procesā pirmskolā” klausītājus iepazīstināja  arī profesionālā maģistra studiju programmas “Izglītība” 2. kursa studējošā Jekaterina Jemeļjanova.

  Kā atzina studējošie, piedalīšanās zinātniskajos lasījumos bija lielisks izaicinājums ne tikai stāstīt par sava maģistra darba pētījuma rezultātiem, bet arī uzzināt citu studējošo pētniecības intereses, metodes, pētniecības procesa grūtības un iegūto datu atspoguļojumu, .

  8.Latvijas starpaugstskolu izglītības zinātņu un pedagoģijas maģistrantu lasījumi plānoti Daugavpils Universitātē, tādēļ “pētniecības prasmju pilnveide un sadarbība ir vitāli nepieciešama mūsdienu izglītības telpā” – aicinot uz tikšanos Daugavpilī, atzina studiju virziena vadītāja M.Kravale-Pauliņa.

  Studējošo un mācībspēku vārdā pateicamies RTA vadībai par viesmīlīgo uzņemšanu un  DU administrācijai par transporta nodrošināšanu!

  Materiālu sagatavoja: profesionālā maģistra studiju programmas “Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists” 2018. gada absolvente Rasma Svikle.

  Pasākumu kalendārs

  < Novembris >
  31 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading