• A- A A+
 • DU notika ESF projekta “Studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana Daugavpils Universitātē” darbseminārs jaunveidojamās profesionālā bakalaura studiju programmas “Mūzika” izstrādātājiem

  Aktualizēts 20.12.2019 09:25

  2019. gada 20. decembrī ESF projekta “Studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana Daugavpils Universitātē” darbības “Jaunu Eiropas Savienības valodās īstenotu studiju programmu izstrāde” ietvaros notika darbseminārs profesionālā bakalaura studiju programma (PBSP) “Mūzika” direktoram prof. Ēvaldam Daugulim, koordinatoriem Gļebam Beļajevam, Baibai Jaunslavietei, darba devēju pārstāvim Romānam Ivanovam un ekspertiem Jeļenai Davidovai, Edgaram Znutiņam, Eduardam Gabnim.

  Projekta vadītāja, DU prorektore profesore Maija Burima jaunveidojamo studiju programmu izstrādātājus iepazīstināja ar DU Studiju programmu konsolidācijas un attīstības plānu, projekta “Studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana Daugavpils Universitātē” mērķi, uzdevumiem, ieviešanas gaitu un sasniedzamajiem rezultātiem, skaidroja aktuālās izmaiņas licencēšanas un akreditēšanas procedūrās un jaunveidojamās programmas sasaisti ar profesijas standartu. Tika apspriesta jaunveidojamās programmas imatrikulācija, uzņemšanas noteikumi un piešķiramā kvalifikācija.

  DU Studiju kvalitātes novērtēšanas centra vadītāja Eva Kasparenoka darbsemināra dalībniekus iepazīstināja ar DU studiju virzienu akreditācijas termiņiem un demonstrēja e-platformas  (eplatforma.aika.lv) iespējas akreditācijas materiālu iesniegšanai.

  Projekta satura koordinatore doc. Sandra Zariņa detalizēja programmas plāna un studiju kursu apraksta izstrādes principus, īpaši fokusējoties uz sasniedzamo rezultātu un studējošo patstāvīgā darba principiem, komentēja materiālu izstrādi un ielādi MOODLE vidē.

  Projekta koordinatore Alise Griķe sniedza konsultācijas par atskaišu sagatavošanu, komandējuma, atvaļinājuma u.c. dokumentācijas noformēšanu.

  Semināra noslēgumā norika diskusijas par programmas ieviešanu angļu valodā, individuālā darba formas iekļaušanu DUIS sistēmā un DU dokumentos, kas reglamentē akadēmisko darbu, ilustratora un akomponiatora darba apjoma samērošanu ar studiju kursa docētāja darba apjomu un atbildību.

  Darba devēju pārstāvis informēja par aktuālām darba tirgus prasībām instrumentu spēles speciālistiem.

  Papildu informācija:
  prof. Maija Burima

  Projekta vadītāja
  E-pasts: maija.burima@du.lv

  Pasākumu kalendārs

  < Oktobris >
  26 27 28 29 30 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31 1 2 3 4 5 6

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading