• A- A A+
 • DU studenti iegūst 2. vietu studentu spēlēs

  Aktualizēts 22.12.2021 08:40

  Svētdien, 19. decembrī Daugavpils Universitātes telpu futbola komanda ieguva 2. vietu Latvijas Studentu sporta spēlēs. Piecās spēlēs tika izcīnītas četras uzvaras un piedzīvots viens zaudējums.

  Rīgas Olimpiskajā centrā turnīrs norisinājās divas dienas, katrā no tām aizvadot apakšgrupu turnīrus, kā arī finālspēles. DU tika ielozēta B apakšgrupā, kur kļuva par pārliecinošu grupas uzvarētāju. Pirmajā spēlē ar 2:1 tika pieveikta LLU vienība, bet otrajā grupas spēlē pārliecinoši ar 13:1 tika sagrauta Latvijas Universitātes komanda. Noslēdzošajā apakšgrupas spēlē ar 7:0 tika pieveikta Valsts Policijas koledžas vienība. Uzvara apakšgrupā ļāva nodrošināt iekļūšanu pusfinālā.

  A apakšgrupā pirmās divas vietas ieņēma LSPA un RTU komandas. Pusfinālā LSPA ar 2:0 pieveica LLU, savukārt Daugavpils Universitāte saspringtā spēlē ar 2:1 pārspēja RTU. Bronzas spēlē LLU pieveica RTU, tādā veidā nodrošinot sev trešo vietu.

  Lielajā finālā pret LSPA Daugavpiuls Universitātei piederēja pārsvars, tomēr vairākas lieliskas izdevības palika neizmantotas. Līdz pat spēles 30. minūtei rezultāts saglabājās 0:0, bet tad vienā no pretuzbrukumiem LSPA izmantoja Daugavpils kļūdu, panākot 1:0. Jau pēc brīža DU neizmantoja izgājienu viens pret vienu, uz ko LSPA atbildēja ar savu pretuzbrukumu – 2:0. Atlikušajā laikā DU komandai pietrūka svaiguma, jo dienas gaitā nācās aizvadīt piecas pilnas spēles, savukārt fināla pretiniekiem svētdienā bija jāaizvada tikai divas spēles. Neskatoties uz visiem centieniem, DU neizdevās gūt vārtus, bet LSPA izmantoja DU aizraušanos uzbrukumā un noslēdza spēli ar panākumu 5:0.

  Par labāko visa turnīra spēlētāju tika atzīts Leonids Truskovskis. Komandu turnīrā vadīja Sergejs Pogodins, bet sagatavošanās posmā un turnīra laikā komandu pārstāvēja: Jānis Bovins, Valerijs Afanasjevs, Deniss Kozlovs, Mārtiņš Rubļevskis, Elvis Bovins, Leonids Truskovskis, Jurijs Sokolovs, Aleksandrs Isakovs, Edvīns Bovins, Nauris Mackevičs, Uldis Raups, Dāvis Cucurs, Edgars Ivanovs.

   

  DU telpu futbola komanda pateicas universitātei par iespēju piedalīties turnīrā.

  Pasākumu kalendārs

  < Marts >
  27 28 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading