• A- A A+
 • ESF projekta aktualitātes MP Nr.12 pārskata periodā

  Aktualizēts 30.12.2021 03:16

  • Doktorantu vai zinātniskā grāda pretendentu iesaiste akadēmiskajā darbā Daugavpils Universitātē studiju virzienos „Dzīvās dabas zinātnes”, „Valodu un kultūras studijas, dzimtās valodas studijas un valodu programmas”, „Veselības aprūpe” un „Ekonomika”, paredzot vēlēta akadēmiskā personāla nodarbinātības nosacījumus.

  Divi projekta mērķa grupas pārstāvji pārskata periodā ir aizstāvējuši promocijas darbus un ieguvuši doktora grādu. Plānota turpmāka sadarbība ar doktorantiem no DU finansējuma.

  • Ārvalstu akadēmiskā personāla nodarbinātība kā mācībspēkiem Daugavpils Universitātē studiju virzienos „Dzīvās dabas zinātnes”, „Valodu un kultūras studijas, dzimtās valodas studijas un valodu programmas”, „Veselības aprūpe” un „Ekonomika”

  Pieņemts lēmums par divu ārzemju viespasniedzēju iesaisti projektā (pārstāv Filipīnas un Somija). Ar diviem viespasniedzējiem, kuri iepriekšējos pārskata periodos bija nodarbināti projektā ir turpinātas darba attiecības no DU finansējuma.

  • Profesionālās angļu valodas apguve akadēmiskajam personālam 

  Pēdējā mācību grupa ir noslēgusi 132 akadēmisko stundu mācību programmu “Profesionālas angļu valodas apguve”. 11 DU akadēmiskā personāla pārstāvji pilnveidojuši angļu valodas zināšanas  C1 līmenī.

  • Akadēmiskā personāla stažēšanās pasākumi

  Studiju virziena “Valodu un kultūras studijas, dzimtās valodas studijas un valodu programmas” docente uzsākusi stažēšanos 100 stundu apjomā pie komersanta Daugavpilī.

  • Specializētas mācības 

  Pārskata periodā DU personālam bija iespēja piedalīties divās “Pretstresa dienās”. Izsludināta pieteikšanās mācību programmai “Saskarsme”.

  ESF projekts Nr. 8.2.2.0/18/A/022 “Daugavpils Universitātes stratēģiskās specializācijas jomu akadēmiskā personāla profesionālās kompetences stiprināšana”.

   

  Papildu informācija:
  Zaiga Vītola
  E-pasts: zaiga.vitola@du.lv    

  Pasākumu kalendārs

  < Augusts >
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading