• A- A A+
 • Izglītojošas filmas par karjeras tēmām “Zaļais pipars”

  Aktualizēts 04.04.2016 12:46

  Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs ir izveidojis četras filmiņas par karjeras tēmām “Zaļais pipars”. Aicinām tās noskatīties – uzzināt noderīgu informāciju, gūt jaunus iespaidus un rast atbildes uz saviem jautājumiem.

  Filmas “Zaļais pipars 1”   mērķis ir iedvesmot jauniešus sekot savam sapnim, kā arī sniegt padomus veiksmīgas karjeras veidošanā. Filmas varoņi dalās veiksmes faktoros, kas ir bijuši izšķirošie viņu karjeras veidošanā, sniedz ieskatu pieprasītākajās kompetencēs, prasmēs un nākotnes perspektīvākajās nozarēs, kā arī sniedz vērtīgus padomus jauniešiem, kuri ir tikko uzsākuši vai tikai plāno savu karjeras ceļu.

  Filmas “Zaļais pipars 2” mērķis ir iedvesmot jauniešus realizēt savus talantus, kā arī sniegt praktiskus padomus veiksmīgas karjeras veidošanai.

  Filmas “Zaļais pipars 3” galvenais mērķis ir iedvesmot jauniešus atrast savu profesionālo aicinājumu kā arī aplūkot populārus studiju izvēles iemeslus. Dažādi sabiedrībā pazīstami cilvēki dalās savā pieredzē, veiksmes faktoros, kā arī sniedz padomus jauniešiem, kuri ir uzsākuši vai tikai plāno savu karjeras ceļu.

   

  Filma “Zaļais pipars 4” sniedz atbildes uz jautājumiem: “Vai prakse arī ir darbs? Kā uzvedība sociālajos tīklos ietekmē izredzes iegūt sapņu darbu? Vai ir vērts strādāt paralēli studijām?”. Filma būs interesanta gan tiem studentiem un jauniešiem, kuri ir jau uzsākuši savas profesionālās gaitas, gan arī tiem, kuri vēl tikai meklē savu pirmo prakses vai darba vietu.

  Vairāk par filmām un tās varoņiem var uzzināt RTU Karjeras centra mājas lapā. 

  Pasākumu kalendārs

  < Novembris >
  31 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading