• A- A A+
 • Net4Nat projekta apmācības Lietuvā

  Aktualizēts 27.07.2018 10:22

  No 3. līdz 7. jūnijam Šauļos, Lietuvā notika Erasmus+ projekta „Dabas rekreācija – ekosistēmu pakalpojumu ilgtspējīgai attīstībai” (Net4Nat) ceturtais – noslēdzošais apmācību cikls „Nature recreation and cultural heritage activities in protected nature territories”. Apmācību laikā Daugavpils Universitātes un Kordovas Universitātes studenti un pasniedzēji viesojās Šauļu Universitātē, Lietuvā. Pasniedzējiem un studentiem no partnervalstu universitātēm bija iespēja apskatīt gan dabas, gan kultūras objektus Šauļu, Telšai un Klaipēdas reģionos.

  Lai padziļinātu zināšanas dabas rekreācijas jomā, apmācību nedēļas laikā tika sniegta informācija par ilgtspējīgu dabas sistēmu izmantošanu cilvēka atpūtai un parādīti iespējamie ekosistēmu pakalpojumu izmantošanas veidi, tajā skaitā aizsargājamajās teritorijās. Piecu dienu laikā dalībnieki apmeklēja Kurtuvėnai un Žagarė reģionālos parkus, iepazinās ar jūras ekosistēmu Palangā un tās apkaimē, apskatīja augu daudzveidību botāniskajos dārzos, kā arī apmeklēja kultūrvēsturiskos dabas rekreācijas objektus.

  Atbilstoši apmācību programmai tika organizēta arī projekta partneru tikšanās, kuras laikā tika apspriesti projekta ieviešanas administratīvie jautājumi, pārrunāts Dabas rekreācijas rokasgrāmatas izstrādes noslēdzošais etaps, izskatīti publicitātes un rezultātu izplatīšanas aktivitāšu jautājumi, kā arī diskutēts un apspriests noslēguma konferences organizatoriski-saturiskais aspekts.

  Vairāk informācijas:
  Viktorija Cirse
  viktorija.cirse@du.lv

  Erasmus+ (Key Action 2) project
  “Nature recreation – towards sustainable development of ecosystem services”

  Pasākumu kalendārs

  < Jūlijs >
  27 28 29 30 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading