• A- A A+
 • Net4Nat projekta noslēguma konference Šauļos

  Aktualizēts 27.07.2018 10:30

  Šī gada 8. jūnijā Šauļu Universitātes botāniskajā dārzā, Šauļos, Lietuvā notika projekta Net4Nat noslēguma konference „Recreation in Nature”, kuras galvenais mērķis – izplatīt informāciju par projekta rezultātiem plašākai publikai, ieskaitot nevalstisko un privāto sektoru.

  Konferences tēmas tika sasaistītas ar projekta būtību, sniedzot ieskatu dažādās ar dabas rekreāciju saistītās jomās, kā arī daloties zināšanās par ilgtspējīgu dabas sistēmu izmantošanu cilvēka atpūtai un parādot iespējamo ekosistēmu pakalpojumu izmantošanu.

  Konference tika organizēta vairākās daļās jeb salās, iesaistot speciālistus no dažādām ar dabas rekreāciju saistītām jomām. „Zināšanu salā” dalībniekiem tika sniegta informācija par Net4Nat projekta aktivitātēm un tā ieviešanas laikā izstrādātajiem studiju materiāliem, to saturiskajiem aspektiem un pieejamību interneta vidē (http://www.nsk.distance.su.lt/course/view.php?id=350). Šīs salas aktivitāšu ietvaros tika organizēts arī iepriekš izsludināts foto konkurss, kuram dalībnieki bija iesūtījuši vai atnesuši ar dabas tematiku saistītas fotogrāfijas.

   „Dabas salā” konferences dalībnieki varēja iesaistīties diskusijā ar profesionālu dabas speciālistu, iejusties skautu lomā, kā arī izmēģināt jogas aktivitātes dabā pieredzējuša instruktora vadībā.

  „Tūrisma salā” konferences dalībniekiem tika stāstīts par dabas tūrisma organizēšanu – speciālisti sniedza ieskatu šī jomas attīstībā, minot labas prakses piemērus un daloties ar veiksmes stāstiem.

  Konferences noslēgumā tika piedāvātas un nodrošinātas arī individuālās metodiskās konsultācijas tiem dalībniekiem, kuri vēlējās iegūt plašāku informāciju par dabas rekreācijas jautājumiem, kā arī uzzināt vairāk par izstrādāto materiālu saturu un pielietojumu.

  Vairāk informācijas:
  Viktorija Cirse
  viktorija.cirse@du.lv

  Erasmus+ (Key Action 2) project
  “Nature recreation – towards sustainable development of ecosystem services”

  Pasākumu kalendārs

  < Jūlijs >
  27 28 29 30 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading