• A- A A+
 • Darbu uzsāk Baltijas – Amerikas Brīvības fonds

  Amerikas Savienoto Valstu, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas valdības 23.septembrī paziņoja, ka darbu uzsāk Baltijas – Amerikas Brīvības fonds. Valsts sekretāra vietnieks Džeimss Steinbergs, Igaunijas ārlietu ministrs Urmass Pēts, Lietuvas ārlietu ministrs Audronius Ažubalis un Latvijas ārlietu ministrs Aivis Ronis kopā ar USAID Politikas, plānošanas un mācību biroja vadītāja palīdzi Sjūzenu Raihlu paziņoja par šī uz uzņēmējdarbību un izpēti orientētā bezpeļņas fonda darbības uzsākšanu.

  Baltijas – Amerikas Brīvības fonds ir neatkarīga organizācija, kura tiek finansēta no Baltijas – Amerikas Iniciatīvas fonda, ASV valdības iedibināta investīciju fonda ienākumiem. Baltijas – Amerikas Brīvības fonds stiprinās saites starp Amerikas Savienoto Valstu un Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tautām, izmantojot stipendiju programmas, kas paredzētas Baltijas valstu doktorantūras studentiem mācībām ASV, pētniekiem no šī reģiona zinātniskā darba veikšanai un nesen doktora grādu ieguvušajiem, lai stažētos Amerikas uzņēmumos.

  Baltijas – Amerikas Brīvības fonds ir nozīmīga liecība Amerikas Savienoto Valstu ilgstošajam atbalstam Igaunijas, Latvijas un Lietuvas neatkarībai, labklājībai un spēkam.

  Papildus informācija par Baltijas – Amerikas Brīvības fondu http://www.balticamericanfreedomfoundation.org.

  Pasākumu kalendārs

  < Decembris >
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading