• A- A A+
 • Erasmus+ studijas

  Erasmus+  studiju mērķi:

  • sniegt iespēju studējošajiem pavadīt noteiktu studiju periodu, studējot  DU partneraugstskolās;
  • sniegt iespēju studējošajiem gūt vērtīgu akadēmisko, valodas un kultūras pieredzi, studējot citās Eiropas valstīs;
  • veicināt sadarbību starp augstākās izglītības iestādēm un uzlabot uzņemošo augstskolu studiju vidi;
  • sekmēt labi kvalificētu un starptautiski pieredzējušu jaunu cilvēku – topošo profesionāļu attīstību. Studijās var doties studenti, sākot no 2. studiju gada (attiecas tikai uz bakalaura līmeņa studējošajiem).

  Studiju ilgums:
  minimālais ilgums – 3 mēneši
  maksimālais ilgums – 12 mēneši

  Erasmus+ studijas notiek balstoties uz starpunivesitāšu līgumiem, tāpēc jau laicīgi iepazīsties ar partneruniversitāšu sarakstu un izvēlies sev piemērotāko ārvalstu universitāti. Ar DU partneruniversitāšu sarakstu un studiju jomām vari iepazīties sadaļā Erasmus+ partneruniversitātes un studiju jomas

  Tie studējošie, kuri jau ir piedalījušies studiju vai prakses mobilitātē iepriekšējā studiju līmenī un saņēmuši Erasmus stipendiju Mūžizglītības programmā, var piedalīties atkārtotā mobilitātē ievērojot sekojošus nosacījumus:

  Lasīt vairāk
  Ja Erasmus+ mobilitāte notiek tajā pašā studiju līmenī, kurā studējošais agrāk jau saņēmis Erasmus stipendiju, tad kopējais mobilitātes ilgums šajā studiju līmenī nevar pārsniegt 12 mēnešus (rēķinot kopā studiju un prakses mobilitāti, rēķinot kopā mobilitātes ilgumu Erasmus un Erasmus+ ietvaros); Vienā studiju līmenī ir pieļaujami vairāki studiju mobilitātes un prakses mobilitātes periodi, tomēr to kopējais ilgums vienā studiju līmenī nedrīkst pārsniegt 12 mēnešus; Erasmus+ stipendiju prakses mobilitātei var saņemt arī DU absolventi. Absolventiem prakses mobilitātē ir jādodas gada laikā pēc studiju beigšanas, bet pieteikums prakses mobilitātei ir jāiesniedz pēdējā studiju gadā (piemēram, ja studējošais saņem diplomu 2014.gada jūnijā un praksē vēlas doties kā absolvents sākot ar 2014.gada augustu vai septembri, tad pieteikums praksei ir jāiesniedz 2014.gada pavasara izsludinātajā konkursā).

  Studējošie, kuri piedalās Erasmus+ programmā, saņem stipendiju uzturēšanās izdevumiem (ieskaitot ceļa un apdrošināšanas  izdevumus). Par studijām ārvalstu augstskolā Erasmus+ programmas ietvaros nav jāmaksā.

  PIETEIKŠANĀS ERASMUS+ STUDIJĀM 2021./2022. STUDIJU GADA PAVASARA SEMESTRIM LĪDZ 15. NOVEMBRIM

  Pasākumu kalendārs

  < Decembris >
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading