• A- A A+
 • PBSP “Biznesa un finanšu procesi” un PMSP “Psiholoģija” izsludināta uzņemšana

  Aktualizēts 02.07.2020 04:35

  Jau no 2020. gada 6. jūlija Daugavpils Universitātē (DU) tiks uzsākta jauno studentu uzņemšana. 2020./2021. akadēmiskajā gadā DU piedāvā 57 dažāda līmeņa studiju programmas, tostarp 5 jaunas programmas sociālo zinātņu un izglītītības jomā, no kurām divas izstrādātas ESF projekta Nr. 8.2.1.0/18/A/019 „Studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana Daugavpils Universitātē” ietvaros.

  • Profesionālā bakalaura studiju programma “Biznesa un finanšu procesi”. Šī programma piedāvā apgūt mikro un makroekonomiku, finanšu uzskaiti un vadību, grāmatvedību, uzņēmējdarbību, reģionālo ekonomiku, mārketingu, banku darbību u.c., kā rezultātā absolvents iegūst profesionālā bakalaura grādu ekonomikā un finansista vai uzņēmuma vadītāja kvalifikāciju. Studiju programma ir izstrādāta ESF projekta Nr. 8.2.1.0/18/A/019 „Studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana Daugavpils Universitātē” ietvaros.
  • Profesionālā maģistra studiju programma “Psiholoģija”. Šī programma piedāvā 2 studiju virzienus: konsultatīvā psiholoģija un izglītības un skolu psiholoģija. Absolvējot programmu tiek iegūts profesionālais maģistra grāds psiholoģijā un psihologa kvalifikācija. Studiju programma ir izstrādāta ESF projekta Nr. 8.2.1.0/18/A/019 „Studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana Daugavpils Universitātē” ietvaros.
  • Akadēmiskā bakalaura studiju programma “Tiesību zinātne”. 3 gadu laikā tiek apgūtas valsts un tiesību teorija, Latvijas valsts un tiesību vesture, tiesu varas institūciju tiesības, krimināltiesības, civiltiesības, administratīvās tiesības, Eiropas Kopienu tiesības u.c. Iegūstamais akadēmiskais grāds ir sociālo zinātņu bakalaurs tiesību zinātnē, kas ļauj turpināt izglītīnu DU maģistra studiju programmās “Tiesību zinātne” un „Sabiedrības un iestāžu vadība” vai arī citās augstskolās Latvijā un ārzemēs.
  • Profesionālā maģistra studiju programma “Viedā ekonomika un inovācijas”. Programmas mērķis ir studējošos ar iepriekš iegūtu profesionālo vai akadēmisko bakalaura grādu sagatavot par speciālistiem ekonomikas un finanšu līdzekļu viedās pārvaldības jomā saskaņā ar profesionālo standartu „Finanšu analītiķis” un „Ekonomists” prasībām kā augsti kvalificētus speciālistus, kas atbilst piektā līmeņa profesionālajai kvalifikācijai.
  • Doktora studiju programma “Izglītības zinātnes”. Programmas mērķis ir pilnveidot doktoranta pētniecisko un akadēmisko kompetenci izglītības zinātnēs patstāvīgas un novatoriskas pētnieciskās darbības veikšanai, izglītības zinātņu teoriju pilnveidei un izstrādei, pedagoģiskās prakses uzlabošanai dažādos izglītības līmeņos (no pirmsskolas līdz pieaugušo izglītībai) Latvijas un starptautiskā mērogā, patstāvīgi izstrādājot un publiski aizstāvot promocijas pētījumu, kas satur oriģinālu zinātnisku pētījumu rezultātus un sniedz jaunas zināšanas izglītības zinātnēs. sagatavot augstākā līmeņa speciālistus pedagoģijas zinātnē un pētnieka karjerai atbilstoši Eiropas Savienības prasībām.

  Licencēšanas procesā šobrīd ir vēl 3 studiju programmas izglītības jomā, par kurām informēsim vēlāk.

  Daugavpils Universitāte aicina pieteikties pamatstudiju programmām no 27. jūlija un augstākā līmeņa programmām no 6. jūlija. Uzņemšana notiek DU mācību korpusā Vienības ielā 13, 111. auditorijā. Uzņemšanas noteikumi un cita aktuāla informācija par studijām atrodama šeit.

  Pasākumu kalendārs

  < Marts >
  27 28 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading