• A- A A+
 • Sācies otrais pieteikšanās posms programmā “Iespējamā misija”

  Aktualizēts 04.02.2018 22:29

  Sācies otrais pieteikšanās posms programmā Iespējamā misija (IM), kas turpināsies līdz 1. martam. IM kopā ar domubiedriem, tostarp Vjačeslavu Kaščejevu, Vili Daudziņu un Andri Ambaini, aicina spējīgākos augstskolu absolventus un profesionāļus izmantot iespēju saņemt patiesu bērnu atzinību un darīt jēgpilnu darbu 2 gadus, strādājot par skolotājiem un pilnveidojot sevi IM mācību programmā.

  Sociālajos tīklos esam raduši lietot atzinības zīmi LIKE, tā ir viegli piešķirama, taču ātri gaistoša. Tāpēc IM kopā ar domubiedriem vēlas uzsvērt, ka laba skolotāja paveiktais darbs saņem īstu un paliekošu bērnu novērtējumu, un atgādināt, ka arī sabiedrībai vajadzētu skaļāk paust atzinību skolotājiem.

  IM piedāvā programmas dalībniekiem intensīvas mācības IM Līderības attīstības programmā, profesionālo pilnveidi, mērķtiecīgu atbalstu izaugsmei 2 gadu garumā, kā arī iespēju būt daļai no spējīgu, izglītībā ieinteresētu cilvēku kopienas.

  IM domubiedri dod savus LIKE skolotājiem:

  Aicinot pieteikties IM, Latvijas zinātņu lielmeistari – matemātiķis, kvantu skaitļošanas zinātnieks Andris Ambainis, kvantu fiziķis Vjačeslavs Kaščejevs, kā arī bioloģijas zinātņu doktore Inese Čakstiņa – savu LIKE skolotājiem sniedz par skolēnu iedvesmošanu noticēt sev un spēju caur zināšanām un mērķtiecīgu darbu atklāt tās pasaules skaistumu, kuras daļa esam mēs paši.

  Jaunā Rīgas teātra aktieris Vilis Daudziņš skolotājiem saka paldies par darba darīšanu no sirds un spēju nemitīgi pilnveidoties, par radošumu, neizsīkstošu enerģiju un nebeidzamu ticību katram bērnam.

  Jaunā, talantīgā dzejniece Marija Luīze Meļķe uzteic skolotājus par spēju iedrošināt skolēnus attīstīt savus talantus, pat ja sākotnēji plānotais neizdodas un spēju saskatīt ko brīnišķīgu katrā cilvēkā.

  Ja vēlies saņemt īsto novērtējumu par padarīto un jūti motivāciju pieteikties IM, tad aizpildi pieteikuma anketu līdz 1. martam. Informāciju par nosacījumiem, atlases procesu un pieteikuma anketu atradīsi: http://www.tfaforms.com/24651

  Par IM

  IM jau 10 gadus piesaista, sagatavo un atbalsta darbam skolās labākos augstskolu absolventus, izvērtējot gan pretendentu sasniegumus, gan motivāciju darbam skolā un vēlmi mācīties pašiem.

  IM dalībnieki 2 gadus strādā Latvijas skolās par pilna laika skolotājiem un pasniedz savai augstākajai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus. Līdztekus darbam skolā dalībnieki intensīvi mācās, lai attīstītu savas pedagoģijas zināšanas un līderības prasmes, kā arī saņem profesionālu atbalstu savai izaugsmei. Pēc programmas absolvēšanas dalībnieki iegūst tiesības turpināt darbu skolā.

  _______________________________________

  Jau 10 gadus Iespējamā misija strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Esam pārliecināti, ka kvalitatīvas izglītības pamats ir labs skolotājs. Pateicoties Swedbank un citu atbalstītāju ziedojumiem, 10 gadu laikā Latvijas skolām ir izdevies piesaistīt un atbalstīt 166 mērķtiecīgus skolotājus, no kuriem 79% turpina darboties izglītības jomā arī pēc divu gadu dalības Iespējamās misijas programmā. 

  Vairāk informācijas http://www.iespejamamisija.lv

  Papildu informācijai:

  Aija Brikše

  IM dalībnieku piesaistes, atlases un mārketinga vadītāja

  aija.brikse@iespejamamisija.lv

  T:29767615

  Pasākumu kalendārs

  < Novembris >
  31 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 1 2 3 4

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading