• A- A A+
 • UNITWIN UNESCO Katedras aicina piedalīties konferencēs

  Aktualizēts 22.06.2018 07:00

  1. Ikgadējā 16. BBCC konferencē, kas 2018. gadā no 1. – 4. novembrim notiks Antālijā (Turcijā). BBCC (Baltijas un Melnās jūras reģiona konsorcijs izglītības pētījumos) ir Daugavpils Universitātē izveidots tīklojums. Pirmais uzaicinājums ir pieejams www.itefsd.org. Informācija tiks papildināta konferences sagatavošanas procesā. Šo konferenci īpašu padarīs tas, ka tā būs divu tīklojumu rīkoto konferenču sadarbība. Konferences organizatori to piedāvā dēvēt par kongresu Mācību stratēģiju pārorientēšana ilgtspējīgas nākotnes veidošanai.  BBCC partneris būs ITEFSD (Starptautiskā skolotāju izglītības konference izglītībā ilgtspējīgai attīstībai).  Par BBCC iepriekšējām konferencēm var lasīt http://www.ise-lv.eu/ . Par ITEFSD www.itefsd.org

  2. Uzaicinājums piedalīties CCEAM 2018 konferencē, kas no 13. – 15. novembrim notiks Maltā. Tajā dalību var ņemt BBCC, autoru un redkolēģiju biedru tīklojums, kas veidojas ap JTES un DCSE žurnāliem. Šis uzaicinājums saņemts no profesora Kristofera Bezzina, kas ir redkolēģijas biedrs JTES un DCSE žurnālos. Informāciju par CCEAM 2018 konferenci meklējiet https://www.cceam.org/.

  Konferences tēma: Profesionālā mācīšanās: vadības iespējas un izaicinājums.

  No BBCC puses tiks piedāvāta iespēja iepazīties ar JTES un DCSE žurnālu tīklojuma veidošanos un profesionālās mācīšanās vides attīstību, kas veidojas starptautiskajā sadarbībā. Informāciju par žurnāliem var atrast: http://www.degruyter.com/view/j/jtes un http://www.degruyter.com/view/j/dcse . Paldies konferences organizētājiem par iespēju BBCC tīklojuma dalībniekiem, un ap JTES & DCSE  augošajam tīklojumam, piedalīties starptautiskajā CCEAM 2018 konferencē. Aicinām izmantot šo iespēju, kas var veicināt turpmāko sadarbību.

  • Uzaicinājums pieteikties 17. starptautiskās BBCC un JTES & DCSE tīklojuma konferences organizēšanā.

  Ja jūs piedalāties konferenču organizēšanā savās universitātēs vai kādos citos tīklojumos, kuru tēmas varētu būt aktuālas BBCC vai žurnālu tīklojuma biedriem, tad aicinām jūs dalīties ar šo informāciju un kļūt par kopīgu konferenču dalībniekiem. Jums joprojām ir iespēja piedalīties un palīdzēt BBCC 17. starptautiskās konferences organizēšanā kādā no universitātēm vai Baltijas un Melnās jūras reģionā. Iepriekšējās konferences http://www.ise-lv.eu/ .

  Papildu informācija: unescochair@du.lv

  Pasākumu kalendārs

  < Decembris >
  28 29 30 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1

  DU BUKLETI

  Pieraksties jaunumiem e-pastā

  Nepalaid garām jaunākās ziņas no Daugavpils Universitātes!

  Loading